Jan Dibbets - Kleurenoffset-litho: Affiche ---COLLAGE uit 1975 (zeer zeldzaam)

Jan Dibbets - Kleurenoffset-litho: Affiche ---COLLAGE uit 1975 (zeer zeldzaam) kopen? Bied vanaf 65!
Jan Dibbets - Kleurenoffset-litho: Affiche ---COLLAGE uit 1975 (zeer zeldzaam) kopen? Bied vanaf 65!Jan Dibbets - Kleurenoffset-litho: Affiche ---COLLAGE uit 1975 (zeer zeldzaam) kopen? Bied vanaf 65!
  • Jan Dibbets (1941)
Type kunstwerkAffiches
Jaartal1975
TechniekOffset
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen56 x 43 cm (h x b)
Prachtige kleurenoffsetlitho van Jan Dibbets uit 1975/76

Afmeting blad 56 x 43 cm in nieuwstaat.
Deze kleurenoffset werd gemaakt voor een tentoonstelling bij Leo Castelli in New York in 1975
Dibbets volgde een opleiding tot tekenleraar, vertrok vervolgens naar Londen, waar hij studeerde aan het Central Saint Martins College of Art and Design, en begon met het uitvoeren van conceptuele werken in parken, tuinen en op het strand. Dibbets maakte deel uit van de in 1965 opgerichte Groep 130.
Zijn internationale doorbraak kwam met zijn "perspectiefcorrecties" in 1969. Daarin maakte hij met behulp van fotografie aanpassingen in de waarneming van simpele vormen, die hij tekende op vloeren, muren of uitzette in het gras of zand. Met het nauwgezet rangschikken van foto's binnen een werk maakte hij panorama's van door hemzelf aangepaste vergezichten, Dutch Horizons. Zijn werk werd in 1966 en 1967 in Amsterdam tentoongesteld door galerie Swart.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 23,50
Naar Duitsland € 23,50
Europese Unie € 40,00
Wereldwijd € 75,00