Hen Euverman - Bloemen in vaas.
Astrid Veldhuyzen-Koppen - Beweging in emotie
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 1900 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Marouflé |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 63 x 40 cm (h x b) |
Incl. lijst | 74 x 51 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Schilderij olie op marouflé, stelt voor een boszicht met riviertje bij nacht. Gesigneerd rechts onder Henri Luyten. In nette vergulde lijst. Luyten studeerde vanaf 1878 aan de Koninklijke Academie voor Schone Kunsten in Antwerpen en bezocht in 1883 de bekende Académie des Beaux-Arts in Parijs. In 1884 keerde hij terug naar Roermond en werd lid van de kunstkring "Als ik kan". Vanaf die tijd raakte hij bevriend met Henry Van de Velde, Jan-Willem Rosier en Leon Brunin en nam hij deel aan diverse exposities. Beïnvloed door de Haagse School en de School van Barbizon ontwikkelde hij zich in deze periode tot een van de belangrijkste impressionistische schilders van de Lage Landen. Later zou hij met name ook genrestukken gaan schilderen. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Antwerpen, België | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 10 kg.