Drie stuks houtgravures en ets;
*Abstract werk van Pol Hommes, figuren
Houtgravure 1966 Antwerpen, gesign. r.o. Pol Hommes
Houtgravure, gesign. r.o. Pol Hommes en in plaat POL HOMMES
*Zeefdruk J.C.A. Michielsen
Helaas niet genummerd of gesigneerd (van de genummerde versie zijn 100 stuks gemaakt in 1975)
Michielsen, Jan (Breda 1939-2010 Breda)
Jan Michielsen was een Nederlands graficus en kunstschilder. Jan Michielsen volgde een opleiding aan de Academie voor Beeldende Kunsten Sint-Joost. Hij gaf er tot 1980 ook les. Hij woonde en werkte op de Havermarkt en in het Ginneken. In 1965 ontving hij de Sint Joost penning.
Worden met zorg verpakt