Michael Vaughan - Josephine Ford,Byrd Arctic Expedition Fokker , gesigneerd
Herman Brood - Sculptuur van Kunsthars--ALS IK JOU NIET HAD
Peter Klashorst - ingelijst acryl portret van dame op Thaise krant op board - 2004
Herman Brood - Sculptuur van Kunsthars--HOREN ZIEN en ZWIJGEN ( 21 cm breed)
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1994 |
Techniek | Zeefdruk |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 31 x 40 cm (h x b) |
Incl. lijst | 59 x 69 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Bovenzijde lijst een onregelmatigheidstoeslag, niet in het zicht | |