Jan Suhl - Boerderij aan het water

Jan Suhl - Boerderij aan het water kopen? Bied vanaf 30!
Jan Suhl - Boerderij aan het water kopen? Bied vanaf 30!Jan Suhl - Boerderij aan het water kopen? Bied vanaf 30!Jan Suhl - Boerderij aan het water kopen? Bied vanaf 30!
  • Jan Suhl (1868-1945)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 1900 t/m 1944
Techniek Gravure
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 39 x 24 cm (h x b)
Incl. lijst 41 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Gravure van Jan Sühl
Deze prachtige landschapsvoorstelling met een zeilboot, visser en boerderij is puntgaaf.
Ingelijst en geen gebruiker sporen.
Afmeting:
Gravure: 39 x 24
Ingelijst: 41 x 31
Johann Sühl woonde zijn hele leven in Delft.
’s Zomers in Noord-Brabant, Gelderland en Limburg.
Johann was leerling van zijn broer G.B.M. Sühl en van de avondcursus op de Akademie v. B.K. in Den Haag o.l.v. Fr. Jansen.
Hij werkte als plateelschilder tot ca. 1920 bij ‘De Porceleyne Fles’ te Delft. Hij schilderde en tekende, etste en graveerde landschappen, huizen, dieren enz.
Sühl was lid van de ‘De Kring" Delft.

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Heerhugowaard, Nederland
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd € 38,80

Jan Suhl (1868-1945)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Beda2109
Lid sinds 2023
1 verkochte items
Alle items (3)
31 cm
41 cm
24 cm
39 cm