Christo - "The Umbrellas, Japan" 1991 - Gelimiteerde editie - handgesigneerd
Jos Speybrouck - Vierde Zondag Van Den Advent
Kees Meijer - Hollands Polderlandschap
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1978 |
Techniek | Litho |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 40 x 28 cm (h x b) |
Incl. lijst | 65 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 17 stuks |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
mooie scherpe Litho - oplage slechts 17 stuks - in mooie lijst. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 5 kg.