Paulus Verwey - Olieverf op doek: De Lange Jan en Villa Härtel in Amersfoort
Jo Schrijnder - Olieverf op doek: opvliegende eend (aanbieding!!!)
Marie-Jose Robben - Olieverf op doek | 'J. van Goyen' | UNIEK WERK
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 1975 |
Techniek | Gemengde Techniek |
Drager | Karton |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Stilleven |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 40 cm (h x b) |
Incl. lijst | 0.5 x 0.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Beet vocht onder bij de lijst zie foto | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 5 kg.