Perzië - Antieke unieke Perzische Isfahan Hand Chased Vase/ Bowl Qalamzani
Joan Gardy Artigas - Kleurenlitho L,ECLAIR MULTICOLORE uit 1980
Joan Miro - Kleurenoffset-litho. Affiche FUNDACIO uit 1982
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1994 |
Techniek | Litho |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 34 x 25 cm (h x b) |
Incl. lijst | 35 x 26 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | Oplage 916 exemplaren en 50 H.C.’s |
Conditie | |||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Brunssum, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 10 kg.