Romain Malfliet - belfort markt Brugge
IGI - gecertificeerde diamant 0.58 ct E - VVS1
IGI - gecertificeerde diamant 0.62 ct G - VVS2
IGI - gecertificeerde diamant 1.56 ct M - SI2
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1961 |
Techniek | Litho |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 54 x 76 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 20 |
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
Het blad heeft ingelijst gezeten want er is een verkleuring binnen een voormalig passe-partout. Ook zitten er wat kreukjes langs de randen van het blad, o.a. linksonder bij de signatuur. Opnieuw ingelijst met passe-partout is het werk zeer goed toonbaar. | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.