Erich Paulmichl - e.a: collectie van vijf handgesigneerde zeefdrukken: Surrealistische Composties
Ton Klop - "The Key" Zeefdruk 36/50
Gradus Verhaaf - Linosnede "Ontplooiing" 54/150
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1971 |
Techniek | Litho |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 57 x 77 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 40 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.