Joan Gardy Artigas - Kleurenlitho L,ECLAIR MULTICOLORE uit 1980
Joan Miro - Kleurenoffset-litho. Affiche FUNDACIO uit 1982
Dirk van Gelder - Houtgravure: Veere - 1953
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1977 |
Techniek | Hout/Linosnede |
Drager | Japans Papier |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 51 x 76 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 40 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Vouwen en streep in rood vlak, zie foto's voor goede indruk. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.