Jef Diederen - Mooi hoofd, litho
Leentje Linders - Kleurenets, Apollo Thirteen 2 - Ingelijst
Jan van Rijsewijk - Den Haag Gevangenpoort
Marius Janssen - Rotterdam Vlaggeman
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 40 x 40 cm (h x b) |
Incl. lijst | 67 x 67 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Goed |
Het schilderij en de lijst zien er nog goed uit. Niet nieuw, wel mogelijk om direct op te hangen. | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: 's-gravenhage, Nederland |