B.Jorin, pseudoniem voor Johannes Rijnders, 1898-1988
Kleurrijk, abstract en ruimtelijk werk van Jo Rijnders.
Zeer fraai ingelijst; een klein zilverkleurig pas partout in zacht goudkleurig zijde. De lijst zelf heeft iets te lijden gehad van de tand des tijds.
*Op de foto's is weerspiegeling te zien in het glas*
Afmetingen ca. 24h x 30 b, incl lijst: 44 h x 49 h cm
Het werk verkeert in uitstekende staat.
Johannes Rijnders, geboren 10-10-1898 in Utrecht en overleden 31-10-1988 in den Haag.
Schilder, tekenaar, aquarellist en etser.
Hij volgde de academie v. Beeldende Kunsten in Den Haag en academie Libre in Parijs.
Hij staat vermeld in de Scheen 1969-1970
Johannes Rijnders was een leerling van D.G. en J. van Luijn en Louki Metz en van de Vrije Academies te Parijs en in Den Haag.
Het schilderij wordt zorgvuldig verpakt verzonden.