Corry Ammerlaan (1947) Clown met kind, zwaaiend met zijn hoed
Bied mee
Techniek | Verbronsd |
Afmetingen | 16 x 8.5 x 3 cm (h x b x d) |
€ 29
Lid sinds 2015 / Rotterdam, Nederland
15 aangeboden items / 274 verkochte items
Techniek | Verbronsd |
Afmetingen | 25 x 20 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Techniek | Hout |
Afmetingen | 21 x 10 x 7.5 cm (h x b x d) |
Gewicht | 264 g |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 35 x 24 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Afmetingen | 9.5 x 27 x 10 cm (h x b x d) |
Gewicht | 957 g |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 30 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 15 x 5.8 x 5 cm (h x b x d) |
Gewicht | 450 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 9.3 x 26.5 x 20 cm (h x b x d) |
Gewicht | 880 g |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Techniek | Ets/Aquatint |
Afmetingen | 60 x 73 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 19 x 8.5 x 4.5 cm (h x b x d) |
Gewicht | 276 g |
Techniek | Hout/Linosnede |
Techniek | Hout/Linosnede |
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 44 x 49 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Japans Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 23 x 13 x 10 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 44 x 33 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |