Fraaie kristalsculptuur van glaskunstenaar Mats Jonasson, hand gesigneerd
en voorzien van de originele sticker.
Onbeschadigd, zelfs geen schuifkrasjes op de bodem!
De afmeting van dit mooie stuk kristal is ca 15 b x 13 h x 4,5 d cm, gewicht ca. 1230 gram
Prachtige, gedetailleerde voorstelling van een eland in een bos van de beroemde Zweedse glaskunstenaar Mats Jonasson voor Målerås glasbruk.
Mats Jonasson creëert in kristalglas design objecten en objecten in gelimiteerde oplage.
Tegenwoordig zijn de prachtige kunstobjecten uit de glasblazerij van Mats Jonasson over de hele wereld populair. Het zuivere kristal wordt nog altijd op ambachtelijke wijze gegoten en bewerkt door de Zweedse glasmakers.
Wordt zorgvuldig verpakt verzonden.