Joan Francois Obbes - JOAN FRANCOIS OBBES (1869-1963) - Goois Landschap rond 1900 in gemengde techniek ets/pastel, gesigneerd en INGELIJST in kersenhouten baklijst. - Verkocht

JOAN FRANCOIS OBBES (1869-1963) - Goois Landschap rond 1900 in gemengde techniek ets/pastel, gesigneerd en INGELIJST in kersenhouten baklijst. kopen? Bied vanaf 50!

JOAN FRANCOIS OBBES (1869-1963) - Goois Landschap rond 1900 in gemengde techniek ets/pastel, gesigneerd en INGELIJST in kersenhouten baklijst. kopen? Bied vanaf 50!JOAN FRANCOIS OBBES (1869-1963) - Goois Landschap rond 1900 in gemengde techniek ets/pastel, gesigneerd en INGELIJST in kersenhouten baklijst. kopen? Bied vanaf 50!
  • Joan Francois Obbes (1869-1963)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1900 t/m 1944

Joan Francois Obbes.

Uit nalatenschap doen wij alle design- en kunstvoorwerpen van de hand, waaronder dit mooie werk van Joan Francois Obbes. Het betreft een meerkleurenets, opgewerkt met krijt/pastel. Het werk is voorzien van zuurvrij passepartout en mooi ingelijst in een kersenhouten baklijst.

Maat: 30x40cm, inclusief kersenhouten omlijsting

Staat: onberispelijk.

Galerie Waarde: 1.250,-

Afhaal locatie, compleet met lijst en passepartut: Utrecht

Verzending binnen Nederland, zonder lijst en passepartout: 10,-