Otto Heinrich Strohmeyer - 2 litho's naar de “Slave Dance” en “Humoresque” 1919 Handgesigneerd
Helen Nieuwendijk - Acryl op paneel, Zonder titel - Ingelijst
Jan Strube - Handdruk: "Noord - Holland"
Corneille - Ingelijste zeefdruk - 1998
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 2014 |
Techniek | Gemengde Techniek |
Drager | Paneel |
Stijl | Minimalistisch |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 10 x 10 cm (h x b) |
Incl. lijst | 12 x 12 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Transport | |||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Uden, Nederland | ||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 5 kg.