Karl Fred Dahmen - "Landschap negatief-positief" - oplage 75 - gesigneerd-genummerd
Herman Brood - Vegas - groot canvas spieraam 50x70 cm - ingelijst
Valentino Vago - Arte de scultura
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
De Schoenen van Abe (Jopie Huisman), kleurenets afmetingen 58x45 cm. gesigneerd en genummerd (154) rechtsonder in potlood. Totale oplage onbekend. In uitmuntende staat.