Salvador Dali - Lady Godiva - Surrealistic Flowers - Homage to Venice
Klaas Gubbels - ets met aquarel ingekleurd - ‘Stilleven met peer’’
Henk Visch - kleurenlitho - 1999 - oplage 100 ex.
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 1945 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Onderwerp | Portret |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 47.3 x 38.8 cm (h x b) |
Incl. lijst | 58.8 x 50.3 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Werk is in prima staat, mooi helder portret. Met passende Heijdenrijk lijst. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.