Ai Weiwei - Offset, Kunsthaus Bregenz 2011, gesigneerd
Willem Paerels - Stedelijk landschap
Han van Hagen - Imbos (Nationaal Park Veluwezoom) - ets 1989
Corneille - Ouverture sur L’ete
Type kunstwerk | Kunstboeken |
Jaartal | 1982 |
Techniek | Softcover |
Onderwerp | Beeldende Kunst |
Afmetingen | 23.5 x 17 cm (h x b) |
Pagina's | Divers, meerdere boeken |
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Bekijk de foto's en de tekst. Totaal drie publicaties Verzenden binnen Nederland € 20,00 | |||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Assen, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 10 kg.