Type kunstwerk | Beeld / Object |
Jaartal | 2006 |
Techniek | Overig |
Afmetingen | 22 x 30 x 9 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Oplage | 1/499 |
Prachtige sculptuur, maakt deel uit van een éénmalige gelimiteerde oplage en betreft een drie dimensionale verveelvoudiging uit 2006, naar een twee dimensionaal werk van Karel Appel getiteld "I have Eyes like You" uit 1978.
Het materiaal is resin, de afmetingen zijn 30 x22 x 9 cm.
Het betreft nummer 1/499. Het beeld is in uitstekende staat.
Verzending gebeurt aangetekend en verzekerd.
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Drouwenermond, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 5 kg.