Leentje Linders - Kleurenets, Apollo Thirteen 2 - Ingelijst
Jef Diederen - Mooi hoofd, litho
Jan van Rijsewijk - Den Haag Gevangenpoort
Marius Janssen - Rotterdam Vlaggeman
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 25 x 39 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
alleen lichte beschadingen aan de randjes , maar gezien de leeftijd valt het reuze mee , en ingelijst valt het niet meer op | |||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Maasmechelen, België | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 10 kg.