Various Artists Books - over grafiek: 6 boeken
Wassily Kandinsky - Kandinsky Improvisatie Originele houtsnede 1911 Roethel 124
Corneille - Kleurenlitho IMAGE DU PARADIS uit 1998
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | Gemengde Druktechniek |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 38 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 10 kg.