Uit een serie van acht panelen welke werden gemaakt op het hoogtepunt van de tweede noodtoestand, waarin de moeilijke levensomstandigheden in de township Alexandra werden bekritiseerd, terwijl de kunstenaar werkte voor de bij het ANC aangesloten organisatie Fund for a Free South Africa.
Lithograph (Monotype transfer)
door : Kim Berman (1960)
met potloot gesigneerd, gedateert '93 en getiteld
afmeting : 46 x 70 cm ( op blad 53 x 75.8 cm )
conditie : uitstekend, ruime marges, verso blank
Kim Berman (1960) is een Zuid-Afrikaanse kunstenaar.
Berman behaalde een BFA aan de University of the Witwatersrand voordat ze haar MFA aan de Tufts University behaalde . Ze gaf les aan de School of the Museum of Fine Arts in Boston van 1988 tot 1992.
Later in haar carrière keerde ze terug naar Zuid-Afrika, waar ze betrokken was bij de ontwikkeling van collaboratieve printprojecten.