Brons - Bronzen beeld van koppel met hoeden
Heinz Henges - Beeld van zandsteen: "Twee gezichten"
Klaas Gubbels - ijzeren beeld - 2021
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2007 |
Techniek | Sjabloondruk |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Stilleven |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 25 x 19 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 13 |
Een zeer fraaie sjabloondruk van Klaas Gubbels, ‘Blauwe Kan’ uit 2007 oplage 13ex.
Het werk is gesigneerd en genummerd en in zeer goede conditie.
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.