Kommer Hakkenbrak - De Jardiniere (2023), Hahnemuhle Fine Art Print

Kommer Hakkenbrak - De Jardiniere (2023), Hahnemuhle Fine Art Print kopen? Bied vanaf 550!
Kommer Hakkenbrak - De Jardiniere (2023), Hahnemuhle Fine Art Print kopen? Bied vanaf 550!Kommer Hakkenbrak - De Jardiniere (2023), Hahnemuhle Fine Art Print kopen? Bied vanaf 550!
  • Kommer Hakkenbrak (1953)
Type kunstwerk Fotografie
Jaartal 2023
Techniek Digitale Print
Onderwerp Stilleven
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 18 x 28 cm (h x b)
Incl. lijst 35 x 44.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 1/1
Omschrijving:
Ingelijste foto van een stilleven met een jardiniere gevuld met bloemen door Leidse kunstfotograaf Kommer Hakkenbrak (1953).
Afmetingen incl. lijst: 35 x 44,5 cm
Het kunstwerk is op de achterzijde gesigneerd door de kunstenaar en is compleet met certificaat van echtheid.

Extra informatie:
Dit werk betreft een unieke print op Hahnemuhle Fine Art papier (gecoat) en is door de kunstenaar ingelijst in een antieke lijst.  Kommer Hakkenbrak laat zich inspireren door de Hollandse Meesters van de 17e eeuw en gebruikt daarom alleen natuurlijk licht. Om zo dicht bij het ambacht van de kunstschilders te komen, bewerkt Kommer zijn foto's niet met photoshop, maar maakt hij zijn composities met echte objecten. Het fluweelachtige karakter van het papier, de antieke robbellijst en het gebruik van natuurlijk licht versterken de illusie van een 17e eeuws schilderij.

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Warmond, Nederland
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd € 38,80

Kommer Hakkenbrak (1953)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  BabetteClaassenFineArt
Lid sinds 2021
8 verkochte items
Alle items (3)
44.5 cm
35 cm
28 cm
18 cm