BabetteClaassenFineArt
  5. BabetteClaassenFineArt

BabetteClaassenFineArt

Lid sinds 2021 / Warmond, Nederland

3 aangeboden items / 8 verkochte items

Kommer Hakkenbrak - Het Lezende Meisje (2018), Hahnemuhle Pearl op dibond kopen? Bied vanaf 700!
Kommer Hakkenbrak (1953) Nederlands Het Lezende Meisje (2018), Hahnemuhle Pearl op dibond
Techniek Digitale Print
Afmetingen 71 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 700
Kommer Hakkenbrak - De Stadsdichter (2023), Hahnemuhle Rag print kopen? Bied vanaf 450!
Kommer Hakkenbrak (1953) Nederlands De Stadsdichter (2023), Hahnemuhle Rag print
Techniek Digitale Print
Afmetingen 41.5 x 41.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Kommer Hakkenbrak - De Jardiniere (2023), Hahnemuhle Fine Art Print kopen? Bied vanaf 550!
Kommer Hakkenbrak (1953) Nederlands De Jardiniere (2023), Hahnemuhle Fine Art Print
Techniek Digitale Print
Afmetingen 35 x 44.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 550