Ai Weiwei - Offset, Kunsthaus Bregenz 2011, gesigneerd
Willem Paerels - Stedelijk landschap
Han van Hagen - Imbos (Nationaal Park Veluwezoom) - ets 1989
Corneille - Ouverture sur L’ete
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Periode | 1950 t/m 1979 |
Stijl | Contemporary |
Afmetingen | 16 x 11 x 4 cm (h x b x d) |
Gewicht | 650 gram |
Gemerkt | Ongesigneerd |
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Onbeschadigd, alleen licht vuil aan de onderkant binnenzijde | |||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Gouda, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 5 kg.