3. items
  5. Land

Duitsland Duitsland

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Duits.

illy Art Collection - Jeff Koons Illy Collection Espresso Set kopen? Bied vanaf 125!
illy Art Collection (1992) Duits Italiaans Jeff Koons Illy Collection Espresso Set
Afmetingen 50 x 50 x 20 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Jörg Remé - Original-Farblithografie, 1973 kopen? Bied vanaf 140!
Jörg Remé (1941) Duits Nederlands Originele kleurenlitho, 1973
Techniek Litho
Afmetingen 65.5 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 140
Armando - Armando - giclee op linnen: Das Wald kopen? Bied vanaf 250!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Armando - giclee op linnen: Das Wald
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 72.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
€ 250
Armando - Zeer grote giclee op linnen: Gestalt kopen? Bied vanaf 250!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Zeer grote giclee op linnen: Gestalt
Techniek Giclée
Afmetingen 121 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
€ 250
Gert & Uwe Tobias - Zeefdruk: zonder titel - 2007 (afgeprijsd!) kopen? Bied vanaf 300!
Gert & Uwe Tobias (1973) Duits Zeefdruk: zonder titel - 2007 (afgeprijsd!)
Afmetingen 105 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 300
Eberhard Havekost - offsetlitho: Superstar 2 - 2006 kopen? Bied vanaf 350!
Eberhard Havekost (1967) Duits offsetlitho: Superstar 2 - 2006
Techniek Litho
Afmetingen 67 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Armando - Ingelijste litho: Die kanone - 1997 kopen? Bied vanaf 495!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Ingelijste litho: Die kanone - 1997
Techniek Litho
Afmetingen 84 x 103 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Armando - das Grab kopen? Bied vanaf 250!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Het graf
Techniek Giclée
Afmetingen 106 x 106 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
€ 250
Techniek Litho
Afmetingen 72 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Albert Berger - Olieverf - Sneeuwpret kopen? Bied vanaf 40!
Albert Berger (1883-1977) Duits Olieverf - Sneeuwpret
Afmetingen 32 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Heinrich Campendonk - SITZENDER MANN mit KATZE 1919 . kopen? Bied vanaf 150!
Heinrich Campendonk (1889-1957) Duits Nederlands ZITENDE MAN met KAT 1919.
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 23.5 x 13 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 150
Edvard Frank - Studie van een bronzen sculptuur - Aristide Maillol [Gereduceerd] kopen? Bied vanaf 99!
Edvard Frank (1909-1972) Duits Studie van een bronzen sculptuur - Aristide Maillol [Gereduceerd]
Techniek Potlood
Afmetingen 42 x 34.5 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 99
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Karl-Heinz Hansen-Bahia - OHNE TITEL signiert . kopen? Bied vanaf 100!
Karl-Heinz Hansen-Bahia (1915-1978) Ethiopisch Braziliaans Duits ZONDER TITEL ondertekend.
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 18 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Karl Hubbuch - Kermis aan de promenade - Houtsnede kopen? Bied vanaf 100!
Karl Hubbuch (1881-1979) Duits Kermis aan de promenade - Houtsnede
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 45 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Norbert Cames - Gemengde techniek, Zonder titel kopen? Bied vanaf 100!
Norbert Cames (1953) Duits Gemengde techniek, Zonder titel
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 123 x 123 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Kunststof
€ 100
Regina Reim - Zonder Titel kopen? Bied vanaf 39!
Regina Reim (1965) Duits Zonder Titel
Techniek Ets
Afmetingen 106.5 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Ferdinand Hoepner - Olieverf op doek, Boerderij met bomen kopen? Bied vanaf 80!
Ferdinand Hoepner (1882-1967) Duits Olieverf op doek, Boerderij met bomen
Afmetingen 59.5 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Paul Husner - Zonder titel kopen? Bied vanaf 28!
Paul Husner (1942) Nederlands Zwitsers Duits Zonder titel
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 28
Hendrick Goltzius - Gravure, Portret van Dirck Volckertcz. Coornhert - Ingelijst kopen? Bied vanaf 600!
Hendrick Goltzius (1558-1617) Nederlands Duits Gravure, Portret van Dirck Volckertcz. Coornhert - Ingelijst
Techniek Gravure
Afmetingen 79.5 x 67.5 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 600
Günther Uecker - Souvenir für Verheyen kopen? Bied vanaf 4500!
Günther Uecker (1930) Duits Souvenir voor Verheyen
Techniek Hout
Afmetingen 30 x 9.5 x 9.5 cm (h x b x d)
Gewicht 1000 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 4.500
Thomas Niggl - Künstlergruppe 'Kollektiv Herzogstrasse‘ originele inkt/aquarel - potloodgesigne kopen? Bied vanaf 60!
Thomas Niggl (1939) Duits Künstlergruppe 'Kollektiv Herzogstrasse‘ originele inkt/aquarel - potloodgesigne
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 30 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Armando - Litho: het plechtige, het dondere... kopen? Bied vanaf 199!
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Armando - Giclee : Damals - 2015 (laatste exemplaar!) kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Giclee : Damals - 2015 (laatste exemplaar!)
Techniek Giclée
Afmetingen 54 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 159
Armando - giclee: Bäume kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits giclee: Bäume
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 159
Armando - giclee: der Krieger - 2015 kopen? Bied vanaf 149!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits giclee: der Krieger - 2015
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 149
Armando - giclee: Pflanze - 2016 kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits giclee: Pflanze - 2016
Techniek Giclée
Afmetingen 63 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 159
Armando - grote giclee: Gestalt - 2015 kopen? Bied vanaf 229!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits grote giclee: Gestalt - 2015
Techniek Giclée
Afmetingen 74 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 229
Gerd van Dulmen - ets/aquatint: wespen - 1971 kopen? Bied vanaf 39!
Gerd van Dulmen (1939) Duits ets/aquatint: wespen - 1971
Techniek Ets
Afmetingen 77 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Willy Jaeckel - Ets/Aquatint: Dante's Hell "Die Griffiede Komedie" kopen? Bied vanaf 59!
Willy Jaeckel (1888-1944) Duits Ets/Aquatint: Dante's Hell "Die Griffiede Komedie"
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 36 x 27.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Paul Hans Ohmert - Ets kopen? Bied vanaf 49!
Paul Hans Ohmert (1890-1960) Duits Ets
Techniek Ets
Afmetingen 31 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Techniek Ets
Afmetingen 31 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Frans Hogenberg - Ets, Afkondiging van het tweede generaal Pardon - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Frans Hogenberg (1538-1590) Nederlands Belgisch Duits Ets, Afkondiging van het tweede generaal Pardon - Ingelijst
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 39 x 45.5 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Armando - 'Figure' kopen? Bied vanaf 175!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits 'Figure'
Techniek Giclée
Afmetingen 64 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Franz Lauter - Gestreepte kater kopen? Bied vanaf 60!
Franz Lauter (1947) Duits Gestreepte kater
Afmetingen 34 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 60
Conny Sprinkhuizen - Haringkleed VII kopen? Bied vanaf 40!
Conny Sprinkhuizen (1960) Duits Haringkleed VII
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Heinz Henges - Beeld van zandsteen: "Twee gezichten" kopen? Bied vanaf 55!
Heinz Henges (1906-1975) Duits Beeld van zandsteen: "Twee gezichten"
Techniek Steen
Afmetingen 56 x 70 x 5.5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
KPM - Rudolf Marcuse, Porseleinen beeld, Aap Jocko kopen? Bied vanaf 250!
KPM Duits Rudolf Marcuse, Porseleinen beeld, Aap Jocko
Afmetingen 25.5 x 19 x 17 cm (h x b x d)
Gewicht 2000 g
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 250
August Schleich - Saufanger u hund kopen? Bied vanaf 25!
August Schleich (1814-1865) Duits Saufanger u hund
Techniek Overig
Afmetingen 38 x 47.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
August Schleich - Gemse kopen? Bied vanaf 35!
August Schleich (1814-1865) Duits Gemse
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 49.5 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Werner Berges - Kleurenzeefdruk GIRL uit 1980 kopen? Bied vanaf 65!
Werner Berges (1941) Duits Kleurenzeefdruk GIRL uit 1980
Afmetingen 52 x 41 cm (h x b)
€ 65