3. items
  5. Land
Don Hughes - Victiaanse straat kopen? Bied vanaf 70!
Don Hughes (1933) Engels Victiaanse straat
Afmetingen 36 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Reginald Barratt - Porträt eines Orientalen mit Fes kopen? Bied vanaf 145!
Reginald Barratt (1861-1917) Engels Portret van een oosterse man met een fez
Techniek Aquarel
Afmetingen 45 x 34.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 145