Carol van den Boom-Cairns (1941) Moeder met kleuter
Bied mee
Techniek | Brons |
Afmetingen | 29.5 x 11 x 10 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
€ 500
Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Iers.
Techniek | Brons |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Offset |
Afmetingen | 59 x 84 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Techniek | Offset |
Afmetingen | 76 x 56 cm (h x b) |
Techniek | Ets/Aquatint |
Afmetingen | 51 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 61 x 51 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 46 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Giclée |
Afmetingen | 56 x 63 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 55 x 75 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gravure |
Afmetingen | 19 x 10 cm (h x b) |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 42 x 32 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |