Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Servisch.
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 57 x 41 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Techniek | Softcover |
Afmetingen | 26 x 22 cm (h x b) |
Techniek | Pastel/Krijt |
Afmetingen | 90 x 104 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Board |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 43 x 53 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 30 x 44 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | C-Print |
Afmetingen | 55.88 x 55.88 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |