Selwyn Senatori - Acryl op doek, I love you
Leon Adriaans - Duive eieren, acrylverf op paneel
Maya Wildevuur - Geometrische abstract, acrylverf op doek (groot)
Klaas Gubbels - Ingelijst acryl op doek: "Sober A" - 2003
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Gesigneerde ets van Lia van Leeuwen
Titel: allerlei dieren op de wagens
Jaartal: 2000
Oplagenummer: 2/ 30
Afmeting: 20 x 20 cm
Afmeting blad: 31 x 31 cm
Conditie: zeer goed