Willem van Dam - Ontwerp voor een oorkonde 1948
Willem Nijs - "een carnavalsoptocht"
Helena Tynell - Zonnefles "Aurinkopullo" voor Riihimäen Lasi Italië jaren 60
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Periode | 2000 t/m Heden |
Lot met zeven aardewerken en porseleinen miniatuurvaasjes;
Art Deco beige-wit aardewerken vaasje voorzien van stroomglazuur. In prima onbeschadigde staat. Niet gemerkt.
Afmetingen; 9 cm hoog, 7 cm in diameter.
Potterij Delfos;
Rood aardewerken vaasje voorzien van antraciet glazuur. In prima onbeschadigde conditie.
Afmetingen; 9 cm hoog, max. 7 cm in diameter.
Attrib. Potterij Delfos;
Rood aardewerken vaasje voorzien van prachtig koper kleurig glazuur. Niet gemerkt, maar kan mogelijk ook vervaardigd zijn bij Delfos.
Afmetingen; 9,5 cm hoog en maximaal 6 cm in diameter.
Geel aardewerken kruikje voorzien van craquele glazuur, er staat met de tekst "Body Lotion" ingedrukt aan de voorkant. Herkomst niet bekend. In prima onbeschadigde conditie.
Afmetingen; 7,9 cm hoog en 7 cm in diameter.
ALKA?;
Porseleinen amphoor voorzien van parelmoer glazuur. In prima onbeschadigde conditie. Aan de onderzijde met de hand gemerkt; ALKA.
Afmetingen; 7,7 cm hoog en 8 x 5,5 cm groot.
CCC porselein;
Porseleinen vaasje voorzien van zwart parelmoer glazuur. In prima onbeschadigde conditie. Aan de onderzijde gemerkt CCC?? Helaas is merk mij onbekend.
Afmetingen; 10,2 cm hoog, 8 cm in diameter.
Kunstaardewerken kruikvaasje (mogelijk Wekker?). In onbeschadigde conditie. Aan de onderzijde voorzien van merk of signatuur W?
Afmetingen; 11.5 cm hoog, 8 cm in diameter.