Willem Nijs - "een carnavalsoptocht"

Willem Nijs - "een carnavalsoptocht" kopen? Bied vanaf 45!
Willem Nijs - "een carnavalsoptocht" kopen? Bied vanaf 45!Willem Nijs - "een carnavalsoptocht" kopen? Bied vanaf 45!Willem Nijs - "een carnavalsoptocht" kopen? Bied vanaf 45!Willem Nijs - "een carnavalsoptocht" kopen? Bied vanaf 45!Willem Nijs - "een carnavalsoptocht" kopen? Bied vanaf 45!Willem Nijs - "een carnavalsoptocht" kopen? Bied vanaf 45!
  • Willem Nijs (1902-1961)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Techniek Ets
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 33.2 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
een carnavalsoptocht met een menigte die feestviert bij een stadspoort
door : Willem Nijs (1902-1961) met potlood gesigneerd
afmeting : 17 x 25.5 cm ( op blad 33.2 x 44 cm ) conditie : goed; zeer ruime marges, verso blank
Willem Nijs (1902-1961) Wilhelmus Johannes Hyacinthus (Wim) Nijs was een Nederlands beeldhouwer, graficus, schilder en textielkunstenaar. Hij werd opgeleid aan de Academie van Beeldende en Technische Kunsten in Rotterdam als leerling van Lambertus Franciscus Edema van der Tuuk en Simon Miedema. Hij was opgeleid als beeldhouwer, maar ontwikkelde zich later tot schilder en graficus.
goede conditie, rume marges, verso blank
Binnen België € 9,50
Naar Nederland € 18,50
Naar Duitsland € 18,50
Europese Unie € 18,50
Wereldwijd € 22,00

Willem Nijs (1902-1961)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  doorn2150
64 verkochte items
Alle items (5)
44 cm
33.2 cm