14k bicolour gouden oorbellen met diamant 0.40 ct
Philippe Halsman - Marilyn Monroe "The Black Siting" - handgetekend
14k rood gouden hanger met briljant geslepen diamant 0.15 ct
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 1918 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Paneel |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 26.5 x 35.5 cm (h x b) |
Incl. lijst | 30 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Zie de foto's. Een schoonmaak beurt zou het schilderij helemaal doen opklaren! | |||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Waalwijk, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 10 kg.