Louis Van den Eynde - Dunes à La Panne - Duinzicht in De Panne (B) - Verkocht

Louis Van den Eynde - Dunes à La Panne - Duinzicht in De Panne (B) kopen? Bied vanaf 45!

Louis Van den Eynde - Dunes à La Panne - Duinzicht in De Panne (B) kopen? Bied vanaf 45!Louis Van den Eynde - Dunes à La Panne - Duinzicht in De Panne (B) kopen? Bied vanaf 45!Louis Van den Eynde - Dunes à La Panne - Duinzicht in De Panne (B) kopen? Bied vanaf 45!Louis Van den Eynde - Dunes à La Panne - Duinzicht in De Panne (B) kopen? Bied vanaf 45!Louis Van den Eynde - Dunes à La Panne - Duinzicht in De Panne (B) kopen? Bied vanaf 45!
  • Louis Van den Eynde (1881-1966)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1935
Drager Paneel
Stijl Realistisch
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 22 x 30.5 cm (h x b)
Incl. lijst 34 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Pasteus geschilderd, recent schoongemaakt schilderij van de Belgische kunstschilder en graficus Louis Van den Eynde (1881-1966).

Hij volgde een artistieke opleiding aan de Gemeentelijke Tekenschool in Anderlecht, daarna aan de Kunstacademie in Brussel onder leiding van Constant Montald, Louis Titz en Julien Dillens. Louis Van den Eynde schilderde honderden portretten, figuren, naakten, interieurs, stillevens, bloemstukken en landschappen. Hij behoorde tot een grote groep traditioneel werkende kunstenaars uit het begin van de 20ste eeuw en was volledig doordrongen van de klassieke academische idealen : realisme en gedegen technische bagage. Tentoonstellingen in1925 in Brussel (Galerie Le RoySalon), 1926 in Parijs (“L’aïeul”), 1998 in De Panne (Gemeentehuis, hommage aan Louis Van den Eynde), 1999 in De Panne, (Gemeentehuis, Louis Van den Eynde : de kunstenaar en zijn ateliers) en in 2001 in De Panne, (Gemeentehuis). Zijn woonhuis en atelier in de Panne fungeren als klein "museum Van den Eynde".
In een vergulde lijst, die echter hier en daar wat lichte beschadigingen vertoont.

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Leuven, België
Binnen België € 10,40

Louis Van den Eynde (1881-1966)

Belgisch Belgisch

Geplaatst door  jvdo
62 verkochte items
Alle items (3)
44 cm
34 cm
30.5 cm
22 cm