Willem Nijs - "een carnavalsoptocht"
Willem van Dam - Ontwerp voor een oorkonde 1948
Helena Tynell - Zonnefles "Aurinkopullo" voor Riihimäen Lasi Italië jaren 60
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 1935 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Paneel |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 22 x 30.5 cm (h x b) |
Incl. lijst | 34 x 44 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Hij volgde een artistieke
opleiding aan de Gemeentelijke Tekenschool in Anderlecht, daarna aan de
Kunstacademie in Brussel onder leiding van Constant Montald, Louis Titz en
Julien Dillens. Louis Van den Eynde schilderde honderden portretten, figuren,
naakten, interieurs, stillevens, bloemstukken en landschappen. Hij behoorde tot een grote groep traditioneel werkende kunstenaars uit het
begin van de 20ste eeuw en was volledig
doordrongen van de klassieke academische idealen : realisme en gedegen
technische bagage. Tentoonstellingen in1925 in Brussel (Galerie Le RoySalon), 1926 in Parijs (“L’aïeul”), 1998 in De Panne (Gemeentehuis, hommage aan Louis Van den Eynde), 1999 in De Panne, (Gemeentehuis,
Louis Van den Eynde : de kunstenaar en zijn ateliers) en in 2001 in De Panne,
(Gemeentehuis). Zijn woonhuis en atelier in de Panne fungeren als klein "museum Van den Eynde".
In een vergulde lijst, die echter hier en daar wat lichte beschadigingen vertoont.
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Leuven, België | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 5 kg.