Lourens Alma Tadema - Romeins tafereel: vechtende soldaten - 2 litho's + extra catalogus 1974

Lourens Alma Tadema - Romeins tafereel: vechtende soldaten - 2 litho's + extra catalogus 1974 kopen? Bied vanaf 150!
Lourens Alma Tadema - Romeins tafereel: vechtende soldaten - 2 litho's + extra catalogus 1974 kopen? Bied vanaf 150!Lourens Alma Tadema - Romeins tafereel: vechtende soldaten - 2 litho's + extra catalogus 1974 kopen? Bied vanaf 150!Lourens Alma Tadema - Romeins tafereel: vechtende soldaten - 2 litho's + extra catalogus 1974 kopen? Bied vanaf 150!Lourens Alma Tadema - Romeins tafereel: vechtende soldaten - 2 litho's + extra catalogus 1974 kopen? Bied vanaf 150!Lourens Alma Tadema - Romeins tafereel: vechtende soldaten - 2 litho's + extra catalogus 1974 kopen? Bied vanaf 150!Lourens Alma Tadema - Romeins tafereel: vechtende soldaten - 2 litho's + extra catalogus 1974 kopen? Bied vanaf 150!Lourens Alma Tadema - Romeins tafereel: vechtende soldaten - 2 litho's + extra catalogus 1974 kopen? Bied vanaf 150!Lourens Alma Tadema - Romeins tafereel: vechtende soldaten - 2 litho's + extra catalogus 1974 kopen? Bied vanaf 150!Lourens Alma Tadema - Romeins tafereel: vechtende soldaten - 2 litho's + extra catalogus 1974 kopen? Bied vanaf 150!Lourens Alma Tadema - Romeins tafereel: vechtende soldaten - 2 litho's + extra catalogus 1974 kopen? Bied vanaf 150!Lourens Alma Tadema - Romeins tafereel: vechtende soldaten - 2 litho's + extra catalogus 1974 kopen? Bied vanaf 150!Lourens Alma Tadema - Romeins tafereel: vechtende soldaten - 2 litho's + extra catalogus 1974 kopen? Bied vanaf 150!Lourens Alma Tadema - Romeins tafereel: vechtende soldaten - 2 litho's + extra catalogus 1974 kopen? Bied vanaf 150!Lourens Alma Tadema - Romeins tafereel: vechtende soldaten - 2 litho's + extra catalogus 1974 kopen? Bied vanaf 150!
  • Lourens Alma Tadema (1836-1912)
Type kunstwerk Prenten voor 1900
Jaartal 1886
Techniek Overig
Onderwerp Mythologie
Ingelijst Alleen in Passe-partout
Afmetingen 27 x 35 cm (h x b)
Passe-partout 35 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd
De Friese Lawrence Alma-Tadema (1836 – 1912) is een van de meest succesvolle schilders van 19de-eeuws Engeland. Hij was dé verhalenverteller van zijn tijd. Met zijn verleidelijke schilderijen wekte hij als geen ander de klassieke oudheid tot leven. Zijn impact was zo groot, dat zijn invloed tot op de dag van vandaag zelfs tot in Hollywood doorklinkt.

Lithografie door de fa. Lankhout.
De bladen zijn grijsblauw van kleur, elk 27x35 cm, en komen waarschijnlijk uit het kunstblad Kunstkronijk (ca.1886).
Ze zijn lichtjes geplakt aan de bovenrand op karton, achter passepartout (35x50 cm).

De catalogus is uit 1974. 3 kunstenaars zijn hierin vermeld: Tadema/Ary Scheffer/  Ch.Rochussen. Mooi artikel over Alma Tadema.

 De bladen zijn licht vlekkerig/klein deukje,gaatje,kneusje /plaatselijk lichte bruining/ randverkleuring. Potloodaantekeningen onderaan de bladen. 1 passepartout heeft zeer lichte vlekjes.
* Over het geheel in goede gebruikte staat*
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 12,00
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 30,00

Lourens Alma Tadema (1836-1912)

Nederlands NederlandsEngels Engels Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Miles
2035 verkochte items
Alle items van deze verkoper (154)
50 cm
35 cm
35 cm
27 cm