Dirk Broeder - Het Suikerbertje.
Marlies Noordkamp-Drummen - 16 bronzen beeldjes, beroepen
Isa Genzken - Sesam open, gesigneerd
Andy Warhol - Andy Warhol Greta Garbo, 1981-poster
Type kunstwerk | Fotografie |
Jaartal | 2015 |
Techniek | Digitale Print |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 30 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Rotterdam, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.