Willem Nijs - "een carnavalsoptocht"
Willem van Dam - Ontwerp voor een oorkonde 1948
Helena Tynell - Zonnefles "Aurinkopullo" voor Riihimäen Lasi Italië jaren 60
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 1993 |
Techniek | Acryl |
Drager | Paneel |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Op Spieraam |
Afmetingen | 21 x 51 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Zeer mooi werk van Mathilde Cuijpers uit de serie Translated Landscape (1990-2000). Acrylverf op paneeltjes (10 stuks), allemaal als ‘vertaald landschap’ gemonteerd op één paneel, in verso gesigneerd en gedateerd (1993). Dient niet ingelijst te worden, is klaar om opgehangen te worden. In uitstekende conditie.
Afmetingen: 51cm x 21cm
Dit werk is ook te zien op Cuijpers website:
https://www.mathildecuijpers.nl/translated-landscape/
Conditie | |||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.