Mats Jonasson - Transparante Uilskuikens kristal

Mats Jonasson - Transparante Uilskuikens kristal kopen? Bied vanaf 49!
Mats Jonasson - Transparante Uilskuikens kristal kopen? Bied vanaf 49!Mats Jonasson - Transparante Uilskuikens kristal kopen? Bied vanaf 49!Mats Jonasson - Transparante Uilskuikens kristal kopen? Bied vanaf 49!Mats Jonasson - Transparante Uilskuikens kristal kopen? Bied vanaf 49!Mats Jonasson - Transparante Uilskuikens kristal kopen? Bied vanaf 49!Mats Jonasson - Transparante Uilskuikens kristal kopen? Bied vanaf 49!Mats Jonasson - Transparante Uilskuikens kristal kopen? Bied vanaf 49!
  • Mats Jonasson (1945)
Type kunstwerk Glas / Keramiek
Afmetingen 10 x 9.7 x 4.6 cm (h x b x d)
Gewicht 330 gram
Gemerkt Handgesigneerd
Glaskunstenaar Mats Jonasson voor Målerås Glassworks.

Deze uilskuikens zijn gemaakt van hoogwaardig Zweeds kristal,  dat gegoten is in een mal. Aan de achterzijde zijn de uiltjes gevormd, door een uitholling in het glas. Deze uitholling is niet ingekleurd, maar de kleine veertjes zijn extra met de hand  geëtst, zodat deze nog beter opvallen. De uiltjes zien er daardoor donzig uit.

Afmetingen ca:  10h x 9,7b x 4,6 cm , ca 330 gram.

Verkeert in uitstekende staat.

Wordt zorgvuldig verpakt verzonden.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 8,50
Naar België € 19,00
Naar Duitsland € 23,00
Europese Unie € 30,00