Max Beckmann - 5 boekwerken

Max Beckmann - 5 boekwerken kopen? Bied vanaf 65!
Max Beckmann - 5 boekwerken kopen? Bied vanaf 65!Max Beckmann - 5 boekwerken kopen? Bied vanaf 65!Max Beckmann - 5 boekwerken kopen? Bied vanaf 65!Max Beckmann - 5 boekwerken kopen? Bied vanaf 65!Max Beckmann - 5 boekwerken kopen? Bied vanaf 65!Max Beckmann - 5 boekwerken kopen? Bied vanaf 65!Max Beckmann - 5 boekwerken kopen? Bied vanaf 65!Max Beckmann - 5 boekwerken kopen? Bied vanaf 65!Max Beckmann - 5 boekwerken kopen? Bied vanaf 65!Max Beckmann - 5 boekwerken kopen? Bied vanaf 65!Max Beckmann - 5 boekwerken kopen? Bied vanaf 65!Max Beckmann - 5 boekwerken kopen? Bied vanaf 65!
  • Max Beckmann (1884-1950)
Type kunstwerk Kunstboeken
Jaartal 2007
Techniek Softcover
Afmetingen 29 x 23 cm (h x b)
Pagina's 96

Max Beckmann (1884-1950) is een van de belangrijkste en meest spraakmakende Duitse kunstenaars van de 20ste eeuw. Omdat zijn schilderijen door de nazi's als 'entartete Kunst' (ontaarde kunst) werden bestempeld, vertrok hij in 1937 naar Amsterdam, waar hij tot 1947 woonde en werkte.
- in Amsterdam, uitgave Waanders 2007. Met uitvouwbare plattegrond (dubbelzijdig) waar Beckmann heeft gewoond, gewerkt. T.g.v. de expositie in het van Gogh Museum.
-  Cat. Nijmeegs Museum 1988. 120 pag.
- Die Hölle 1919. Kupferstichkabinett Berlijn 1983. Grafiek. 126 pag. In Duitse taal.
- de Apocalypse. Litho's in ballingschap gemaakt. Bijbels Museum. Uitgave Waanders. 80 pag.
- Cat. Centre Pompidou. 2002/2003. In Franse taal.
allen in goede gebruikte staat; een enkele naam voorin/krasje e.d.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 20,00
Europese Unie € 24,00