Mies Deinum - Leuke Sinterklaas aquarel/ tekening "als 5 dec in t zicht is" 1948 - gesigneerd - Verkocht

Mies Deinum - Leuke Sinterklaas aquarel/ tekening "als 5 dec in t zicht is" 1948 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 28!
Tekening / Aquarel

Mies Deinum - Leuke Sinterklaas aquarel/ tekening "als 5 dec in t zicht is" 1948 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 28!Mies Deinum - Leuke Sinterklaas aquarel/ tekening "als 5 dec in t zicht is" 1948 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 28!Mies Deinum - Leuke Sinterklaas aquarel/ tekening "als 5 dec in t zicht is" 1948 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 28!
  • Mies Deinum (1907-1982)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1948
Techniek Potlood
Ingelijst Alleen in Passe-partout
Afmetingen 32 x 46 cm (h x b)
Passe-partout 35 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Bijzonder leuke, in 1948 door de bekende schilderes en (kinderboeken) illustratrice Maria Elizabeth "Mies" DEINUM, gemaakte aquarel/ tekening "als 5 dec in t zicht is". Rechtsonder gesigneerd en gedateerd met potlood.

Maria Elisabeth Deinum was geboren op 22 mei 1907 in Semarang en overleden in Haarlem in 1985. Zij volgde de Kunstnijverheidsschool te Haarlem en had schilderles bij Lizzy Ansingh. Voor het vak van illustrator kreeg zij lessen van bekende illustrators als B. Midderigh-Bokhorst en Herman Moerkerk. Hoewel zij voornamelijk bezig is geweest als schilderes, heeft zij omstreeks 1936 twee jaar als illustratrice gewerkt voor de Spaarnestad. Onder leiding van Herman Moerkerk maakte zij in die tijd talloze tekeningen voor verschillende kinderbladen, waaronder Sjors.

ConditieRedelijk
  • Verkeert in redelijk goede conditie, wat vlekkerig in de achtergrond van de voorstelling en papier wat van de kleur af.
Binnen Nederland € 7,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 20,00

Mies Deinum (1907-1982)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Artpointamsterdam
4058 verkochte items
Alle items van deze verkoper (95)
50 cm
35 cm
46 cm
32 cm