Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Narayanan Akkitham - "De Oceaan van Schoonheid"
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | Olieverf |
Drager | Hardboard |
Stijl | Surrealistisch |
Onderwerp | Dieren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 16 x 21 cm (h x b) |
Incl. lijst | 21 x 26 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Door h poeder | |||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Ede, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 5 kg.