hpoeder
  5. hpoeder

hpoeder

Lid sinds 2014 / ede, Nederland

4 aangeboden items / 261 verkochte items

Henk Poeder - Vogeltje kopen? Bied vanaf 85!
Henk Poeder (1964) Nederlands Vogeltje
Afmetingen 23 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 85
Henk Poeder - Muisjes kopen? Bied vanaf 75!
Henk Poeder (1964) Nederlands Muisjes
Afmetingen 17 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Henk Poeder - Winterkoninkje kopen? Bied vanaf 65!
Henk Poeder (1964) Nederlands Winterkoninkje
Afmetingen 21 x 18 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Henk Poeder - Muisjes in de sneeuw kopen? Bied vanaf 65!
Henk Poeder (1964) Nederlands Muisjes in de sneeuw
Afmetingen 21 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Hardboard
Ingelijst Ingelijst
€ 65