Kreel Daamen - Ets, In den regenboog - Ingelijst
Ton Schulten - ingelijste zeefdruk op papier: Herfst - 1998
Klaas Gubbels - houtdruk: tafel en stoelen - 2000
Charles Bragg - ETS THE PERFECT COUPLE Handgesigneerd
Type kunstwerk | Curiosa |
Periode | 1950 t/m 1979 |
Afmetingen | 20 x 8 x 7 cm (h x b x d) |
Gewicht | 500 gram |
Gemerkt | Gemerkt/Merksticker |
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Leiden, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 5 kg.