Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstract multimedia werk - 'The Only Way is Up' - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstract multimedia werk - 'The Only Way is Up' kopen? Bied vanaf 10!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstract multimedia werk - 'The Only Way is Up' kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstract multimedia werk - 'The Only Way is Up' kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstract multimedia werk - 'The Only Way is Up' kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstract multimedia werk - 'The Only Way is Up' kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstract multimedia werk - 'The Only Way is Up' kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstract multimedia werk - 'The Only Way is Up' kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstract multimedia werk - 'The Only Way is Up' kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstract multimedia werk - 'The Only Way is Up' kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstract multimedia werk - 'The Only Way is Up' kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstract multimedia werk - 'The Only Way is Up' kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstract multimedia werk - 'The Only Way is Up' kopen? Bied vanaf 10!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerk Schilderij
Periode 2000 t/m Heden
Techniek Gemengde Techniek
Stijl Abstract
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Multimedia werk op canvas.
Symbolische Abstractie.
Zijkanten zijn meegeschilderd, geen lijst wenselijk/nodig.
Ophangsysteem aanwezig.

Mooi contrastrijk werk: organisch slingerende vormen naar boven op de achtergrond. Symmetrische strakke rechthoekige paneeltjes  in een ‘trapvorm’ en zwarte ronde bubbels versterken  de diepte van het werk. Toegeschreven aan de Nederlandse kunstenaar Ole Masur, werkzaam in het Kunstdorp Diepenheim. Dit is gebaseerd op de letters OLe op de achterkant en de voor deze kunstenaar bekende symbolische en vrije abstractie wat betreft materiaal en vormgeving. Thema in diens werk is vaak contrast tussen het organische leven in de natuur en  de levenswijze van de mens.

Wordt zorgvuldig verpakt en verzonden
Het werk is in nette goede staat
Zeer minimale gebruikssporen
Konstruktie is goed
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Diepenheim, Nederland
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 27,95
Naar Duitsland € 27,95
Europese Unie € 25,00