Anke Peddemors - 4 tekeningen 10x15cm golfspeler in één lijst
Karl Hubbuch - Kermis aan de promenade - Houtsnede
Jopie Limburg - Vaas rozen en een kom - aquarel met olieverf
Markus Lüpertz - PARSIFAL, gesigneerd en genummerd
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 2024 |
Techniek | Gemengde Techniek |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 39 x 27 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Enschede, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.