Herman Brood - 4 boeken: Souvenirs 1e druk/Wild Romance de film/Broodje gezond en halfom
Cecile de Bruijn - Zonder titel
Type kunstwerk | Schilderij |
Techniek | Gemengde Techniek |
Drager | Paneel |
Stijl | Klassiek |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 10 x 15 cm (h x b) |
Incl. lijst | 27 x 32 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Altijd ingelijst geweest! Zie de foto's voor een prima indruk. | |||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Waalwijk, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 10 kg.