14k goud met zilver pin met parel, saffier en diamant
Ronald Boonacker - Lot van 3 ingelijste schilderijen in epoxy Boonacker
Peter Bes - Set van 4 zeefdrukken
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | Collage |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 17.5 x 30 cm (h x b) |
Incl. lijst | 30 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||
Conditie | Nieuwstaat | ||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Amstelveen, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 5 kg.